Szukaj
Darmowa dostawa do 21.05!   
Wymiana i zwrot

Wymiana i zwrot

WYMIANA

 
Jeśli chcesz dokonać wymiany, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza wymiany. Wymiana możliwa jest jedynie na inny rozmiar lub kolor z tego samego modelu. Chcąc dokonać wymiany na zupełnie inny produkt, należy zwrócić niechciany towar i złożyć nowe zamówienie.
 

ZWROT

Poczta Polska

Przesyłki należy kierować na adres:

Sklep Schaffa
Al. KEN 97, lokal UH-5
02-722 Warszawa

Zwroty prosimy przesyłać zwykłą paczką pocztową za potwierdzeniem odbioru (nie listem poleconym) lub za pośrednictwem kuriera.
Do odsyłanego obuwia prosimy dołączyć paragon oraz dane potrzebne do zwrotu pieniędzy. Skorzystaj z przygotowanego formularzu zwrotu. Sklep po otrzymaniu przesyłki skontaktuje się z nadawcą paczki drogą mailową - na adres wskazany przy składaniu zamówienia. Sklep Schaffashoes.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.
 
Możesz też skorzystać z usługi szybkich zwrotów, realizowanej przez Paczkomaty InPost.
Wystarczy, że na stronie szybkiezwroty.pl/schaffashoes wypełnisz formularz. Następnie przygotuj paczkę do nadania. Dołącz do niej wydrukowany i uzupełniony formularz zwrotu. Wkrótce otrzymasz potwierdzenie Twojego zgłoszenia oraz kod nadania. Udaj się do najbliższego paczkomatu i nadaj przesyłkę, wykorzystując kod nadania, który wcześniej otrzymałeś. W ciągu 14 dni od otrzymania Twojej przesyłki otrzymasz zwrot pieniędzy.
do góry