Szukaj
Wymiana i zwrot

Wymiana i zwrot

WYMIANA

 
Jeśli chcesz dokonać wymiany, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza wymiany. Wymiana możliwa jest jedynie na inny rozmiar lub kolor z tego samego modelu. Chcąc dokonać wymiany na zupełnie inny produkt, należy zwrócić niechciany towar i złożyć nowe zamówienie.
 

ZWROT

Poczta Polska

Przesyłki należy kierować na adres:

Sklep Schaffa
Al. KEN 97, lokal UH-5
02-722 Warszawa

Zwroty prosimy przesyłać zwykłą paczką pocztową za potwierdzeniem odbioru (nie listem poleconym).
Do odsyłanego obuwia prosimy dołączyć paragon oraz dane potrzebne do zwrotu pieniędzy. Skorzystaj z przygotowanego formularzu zwrotu. Sklep po otrzymaniu przesyłki skontaktuje się z nadawcą paczki drogą mailową - na adres wskazany przy składaniu zamówienia. Sklep Schaffashoes.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.
 
Możesz też skorzystać z usługi szybkich zwrotów, realizowanej przez Paczkomaty InPost.
Wystarczy, że na stronie szybkiezwroty.pl/schaffashoes wypełnisz formularz. Następnie przygotuj paczkę do nadania. Dołącz do niej wydrukowany i uzupełniony formularz zwrotu. Wkrótce otrzymasz potwierdzenie Twojego zgłoszenia oraz kod nadania. Udaj się do najbliższego paczkomatu i nadaj przesyłkę, wykorzystując kod nadania, który wcześniej otrzymałeś. W ciągu 14 dni od otrzymania Twojej przesyłki otrzymasz zwrot pieniędzy.
do góry