Szukaj
Wymiana i zwrot

Wymiana i zwrot

 

Zamówione produkty nie spełniły Twoich oczekiwań? Nie odpowiada Ci rozmiar butów lub ich kolor? Masz prawo się rozmyślić w ciągu 30 dni. Jeżeli zdecydujesz się na zwrot lub wymianę towaru otrzymasz swoje pieniądze w ciągu 14 dni.

 

WYMIANA

1. Poczta Polska lub kurier

Odeślij paczkę na adres:
Sklep Schaffa 
Al. KEN 97, lokal UH-5
02-722 Warszawa 

Produkt prześlij zwykłą paczką pocztową za potwierdzeniem odbioru (nie listem poleconym) lub kurierem. Do odsyłanej paczki dołącz dowód zakupu oraz wypełniony formularz wymiany/zwrotu. Skontaktujemy się z Tobą po otrzymaniu przesyłki.

2. OPD

Jeśli chcesz dokonać wymiany, w ciągu 30 dni zapakuj bezpiecznie przesyłkę i dołącz wypełniony formularz wymiany.  Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta i zgłoś chęć wymiany towaru. Kurier dostarczy Ci nowy produkt, a nietarfiony zabierze ze sobą! 

3. Sklep stacjonarny

Bezpłatnej wymiany w ramach tego samego modelu możesz dokonać osobiście w każdym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Wymiany na inny model możesz dokonać jedynie osobiście w sklepie stacjonarnym w al. KEN 97. W takim przypadku tracisz jednak możliwość zwrotu wymienionego towaru. Masz na to również 30 dni! Sklep Schaffashoes w al. KEN 97 jest nieczynny w niedziele.

 

ZWROT

1. Poczta Polska lub kurier

Odeślij paczkę na adres:
Sklep Schaffa 
Al. KEN 97, lokal UH-5
02-722 Warszawa 

Produkt prześlij zwykłą paczką pocztową za potwierdzeniem odbioru (nie listem poleconym) lub kurierem. Do odsyłanej paczki dołącz dowód zakupu oraz wypełniony formularz wymiany/zwrotu. Skontaktujemy się z Tobą po otrzymaniu przesyłki.

2. Możesz również skorzystać z bezpłatnego zwrotu w ciągu 30 dni przy pomocy DPD Pickup.

  •  Zapakuj bezpiecznie przesyłkę, dołącz do niej wypełniony formularz wymiany/zwrotu i zapisz jej pierwotny numer
  •  Zanieś paczkę do wybranego przez siebie punktu DPD Pickup
     Podaj adres mailowy operatorowi Pickup, otrzymasz na niego potwierdzenie nadania przesyłki
  •  Przelew zostanie zrealizowany w ciągu 14 dni od daty przyjęcia zwrotu towaru

Szczegółową procedurę zwrotów znajdziesz tutaj.

3. Zwrotu możesz dokonać także osobiście w sklepie stacjonarnym w al. KEN 97. Masz na to 30 dni! Sklep Schaffashoes w al. KEN 97 jest nieczynny w niedziele.

do góry