Szukaj
WYPRZEDAŻ do -75%
O nas

O nas

Schaffa – buty i dodatki w Twoim stylu.

Schaffa to obecnie jeden z liderów polskich sklepów internetowych w segmencie modowym. Serwis wyznacza trendy zarówno w zakresie oferty produktowej, rozwiązań marketingowych oraz poziomu sprzedaży. Posiadamy także sieć sklepów stacjonarnych w Warszawie.

Naszą przygodę z modą rozpoczęliśmy w 1994 roku nikt wtedy nie przypuszczał, że 20 lat później staniemy się tak znaną i cenioną marką. Przyczyniła się do tego praca wielu osób z naszego wiernego zespołu. Pasja, zaangażowanie, fachowość oraz umiłowanie rzeczy pięknych to cechy, na które zwracamy szczególną uwagę.

Zespół Schaffa wciąż się powiększa o ludzi pełnych pasji, wierzących we wspólną pracę czerpiących z niej przyjemność i satysfakcję. Obecnie posiadamy w ofercie ponad 50 topowych marek i wciąż poszukujemy nowych partnerów do współpracy.

Podpisanie umów z dużymi producentami przyczyniło się do zdobycia cennego doświadczenia, co uczyniło z nas eksperta w dziedzinie mody. Selekcjonując odzież i obuwie wzorujemy się na trendach aktualnie obecnych na światowych rynkach, nieustanie śledzimy nowe kierunki, uczestniczymy w targach i pokazach. Istniejemy, by spełniać wszystkie życzenia i sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza firma zapraszamy do działu współpraca.

do góry