Szukaj

Baldowski by Zień

Liczba produktów: 10

Sortuj według: 
   Wyświetl:  40 80 120 wszystkie

Już od 1973 roku rodzinna firma Baldowski kontynuuje tradycje w branży obuwniczej i oferuje swoim klientom perfekcyjnie wykonane obuwie najwyższej klasy. Naturalna skóra najwyższej jakości, doświadczeni włoscy projektanci i polska jakość - tak krótko można opisać obuwie marki.

Rodzina Baldowskich, włoscy projektanci oraz mistrzowie rzemiosła obuwniczego, przyczyniają się do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających klientów z całego świata. Unikalne wzornictwo zawdzięczają projektantom, którzy dokładają wszelkich starań by koncepcje i projekty obuwia były modne, wygodne i eleganckie.

Wyznaczając kierunki rozwoju estetyki obuwia, staramy się zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne, unikalne i wyjątkowe produkty. Produkowane są wyłącznie w Polsce, z najlepszych gatunkowo włoskich skór naturalnych oraz surowców tylko renomowanych i sprawdzonych dostawców. Obuwie Baldowski jest dopracowane w każdym calu, mają opinie wyjątkowo wygodnych, estetycznych i trwałych. Dobrze wyprofilowana forma buta gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania.

do góry