Szukaj

Diesel

Liczba produktów: 1

Sortuj według: 
   Wyświetl:  40 80 120 wszystkie

Diesel to marka wymykająca się wszelkiej klasyfikacji. Stanowi doskonałą syntezę oryginalnego projektu z komfortową formą, co czyni ją odpowiedzią na potrzeby współczesnych indywidualistów. Powołując grupę młodych projektantów z awangardowym podejściem, jej założyciel, Renzo Rosso, przekształcił firmę specjalizującą się w odzieży jeansowej w markę oferującą niekonwencjonalny design z myślą o ludziach lubiących bawić się modą.

Wiosenno-letnia kolekcja Diesel czerpie garściami z tradycji brytyjskiego rocka. W damskim wydaniu łączy styl rockowych rebeliantek, takich jak Debbie Harry i Chrissie Hynde, ze współczesnym sportowym lookiem. Motyw gwiazdek i westernowe akcenty potęgują charakter kolekcji.
Rockowe inspiracje zaowocowały powstaniem wizji współczesnej kobiety Diesel: seksownej, ale silnej. Jej styl jest rockowy, ale z klasą, sportowy, a zarazem szykowny. Kolekcja męska także jest podróżą poprzez krajobrazy brytyjskiej sceny muzycznej. Rock znajduje swoje odbicie w ubiorze, łączącym w sobie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość ze współczesnym sportowym charakterem.

do góry