Szukaj
Trwa Final Sale Rabaty aż do -70%

Mel by Melissa

Liczba produktów: 1

Sortuj według: 
   Wyświetl:  40 80 120 wszystkie

To najsłynniejsza firma produkująca buty z plastiku.  Jej pierwszym hitem był model Arhana, który stał się obowiązkowym dodatkiem modnej dziewczyny lat 80. Od tamtego czasu marka zyskała miano kultowej, a dziś buty Melissa można znaleźć w butikach na całym świecie. Firma współpracuje ze znanymi projektantami Vivienne Westwood, Thierry Mugler, Jean Paul Gaultier, Karim Rashid, Geatano Pesce oraz Zaha Hadid.

Buty wykonane są z unikalnego tworzywa Mel-flex - mieszanki plastiku i kauczuku. Ten niezwykle plastyczny materiał pozwala na zabawę z formą, dzięki czemu niektóre modele przypominają wręcz nowoczesne rzeźby. Jednak główną zaletą obuwia marki Melissa jest wygoda. Buty nie obcierają i idealnie dopasowują się do stopy. Wszystkie buty są wyprodukowane zgodnie z wysokimi standardami dotyczącymi ochrony środowiska.

Marka reklamuje swoje produkty hasłem: "To nie są buty. To modowe akcesoria.", a rosnąca popularność doskonale to potwierdza. Buty Melissa stały się obowiązkowym elementem garderoby zwolenniczek nowoczesnych trendów.

do góry