Szukaj
Full Free

Ciesz się zakupami, nie martw się o dodatkowe koszty!
Sklep Schaffashoes.pl bierze je na siebie.

Dostawa 0 zł

Dla zamówień powyżej 200 zł, niezależnie od wybranej metody dostawy.

Wymiana na koszt sklepu

Nie trafiłeś w rozmiar? Kolor? Model? Nie ma problemu. Nowy produkt wyślemy bez kosztów wysyłki. W ciągu 30 dni zgłoś chęć wymiany do Biura Obsługi Klienta, a my zajmiemy się resztą. Po wcześniejszym ustaleniu terminu wymiany Kurier DPD dostarczy produkt na wymianę i odbierze od Ciebie ten nietrafiony. Przygotuj wcześniej paczkę zwrotną - zapakuj produkt w pudełko i zaadresuj na adres:
Sklep Schaffa
Al. KEN 97, lokal UH-5
02-722 Warszawa

Darmowy zwrot

Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Bez problemu możesz zwrócić go za darmo w ciągu 30 dni. Skorzystaj w tym celu z usługi szybkich zwrotów, realizowanej przez Paczkomaty InPost. Wystarczy, że na stronie szybkiezwroty.pl/schaffashoes wypełnisz formularz. Następnie przygotuj paczkę do nadania. Dołącz do niej wydrukowany i uzupełniony formularz zwrotu. Wkrótce otrzymasz potwierdzenie Twojego zgłoszenia oraz kod nadania. Udaj się do najbliższego paczkomatu i nadaj przesyłkę, wykorzystując kod nadania, który wcześniej otrzymałeś. W ciągu 14 dni od otrzymania Twojej przesyłki otrzymasz zwrot pieniędzy.

Darmowa reklamacja

Zamówiony produkt posiada wadę ukrytą? Masz prawo reklamować go w ciągu 2 lat. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy i wysłany bezpłatnie do Ciebie.