Szukaj

This Sock

2018/12/14

 

Nic tak nie buduje świątecznej atmosfery jak prezenty! Dlatego teraz, do każdego Waszego zamówienia powyżej 150 zł dodajemy Wam prezent w postaci skarpetek! Co oprócz szałowych zakupów musicie zrobić, żeby go otrzymać? Podać nam w komentarzu do zamówienia rozmiar swojej stopy, a my odwdzięczymy się parą fantastycznych skarpetek. Takie niespodzianki są najlepsze prawda?

 

Dlatego już teraz ruszajcie na nasz sale, podczas którego kupicie produkty Waszych ulubionych topowych marek do 60% taniej. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowali Wam kilka perełek, które podziwiamy w naszej Schaffie. Absolutnie boskie klasyczne botki Carinii, niesamowite trapery-botki Rieker z cieplutkim i milutkim futerkiem, zielone spodnie NA-KD, botki Chebello w pięknym złotym kolorze z futrzanym zdobieniem, kozaki Vieces z obcasem, który zdecydowanie przykuje nie tylko wasze spojrzenie, srebrne buty na obcasie Caprice, które dodadzą uroku każdej świątecznej stylizacji, biała czapka ONE współgrająca z zimową stylistyką, fantastyczne kozaki Colmar z naturalnej zamszowej skóry.

 

Wybierajcie wśród setek modeli kozaków, botków, traperów, sztybletów, śniegowców, z którymi przetrwacie zimowe dni na ciepło. Pamiętajcie, żeby zrobić zakupy do 17.12.2018 r. do godziny 12:00, żeby otrzymać skarpetki, które stworzą świetny duet z waszymi nowymi butami.

 

Jedziemy!