Szukaj

Straszny sale

2018/10/24

 

W naszej schaffie powiało grozą! Ale spokojnie nie bójcie się! Jesteśmy w upiornie radosnym klimacie, że aż buty się nas boją! Ze strachu wszystkie produkty obniżyły swoje ceny o -30%, dzięki kodowi rabatowemu PSIKUS30. A żeby było jeszcze straszniej kod łączy się z innymi naszymi promocjami! Krew zastygła Wam z przerażenia? Spokojnie nasze strasznie fajne zakupy możecie zrobić do 2.11.2018 r. do godziny 12:00.

 

Co przygotowała dla Was nasza mroczna Schaffa?

 

Kalosze Balada w przerażająco niskiej cenie w pięknym odcieniu burgundu. Strasznie piękne zamszowe kozaki Vices w kolorze pajęczyny, niesamowite botki Melissa w odcieniu upiornej dyni. Mroczne i zjawiskowe czarne botki Caprice, które rzucą na każdego urok! Krwiście czerwone sneakersy Vagabond, które przyprawiają o szybsze bicie serca.

 

Pamiętajcie, nasza Schaffa jest pełna tajemnic, a na każdej półce czają się….superfantastyczne buty, które kochacie! Weźcie głęboki oddech i z odwagą wejdźcie do Schaffy po szpilki, botki, kozaki, półbuty, trampki, sneakersy, sandały, kalosze, mokasyny, baleriny, buty na obcasach!

 

Zróbcie psikusa i przerażająco udane zakupy z wyjątkowym kodem obniżającym ceny waszych produktów o 30%

 

*W akcji promocyjnej nie biorą udziału marki: Many Mornings, Hapy Socks, Just Play.

 

>>> Zrób psikusa