Szukaj

Now B******!

2018/10/19

 

Wiemy co lubicie najbardziej! Oczywiście, że buty! Dajemy wam jeszcze więcej przyjemności z zakupów i do 22.10.2018 r. do godziny 12:00 przeceniamy produkty waszych ulubionych marek do -70%! Podnosimy szczęki z podłogi i ruszamy do schaffy! Z tej okazji mamy dla was przegląd mega hot szpilek i butów na obcasach! Które będą wasze?

1. Botki Carinni mega boskie botki z efektem WOW! Widziałyście kiedyś buty z takim printem?!

2. Buty na obcasach Caprice – elegancko i z klasą, a jednocześnie z pazurem, którego dodają lśniące kamyczki na noskach.

3. Szpilki Tamaris na bogato! Połączenie złota i czerni…mmm w tym wydaniu doskonałe!

4. Botki Vices – w stylu glamour! Wysoka szpilka i piękny jesienny kolor!

5. Szpilki Marco Tozzi – kolor roku nadal w naszej schaffie. Model dość zachowawczy, ale połączony z romantyczną sukienką zachwyci każdego.

6. Szpilki Baldowski – tego modelu nikomu nie trzeba chyba przedstawiać. Absolutnie piękne, absolutnie złote, w dodatku z niesamowitym zdobieniem!

7. Szpilki Oleksy – nie wszystko złoto…,więc stawiamy na srebro! Klasyczne i urocze jak pantofelki Kopciuszka!

8. Buty na obcasach L37 – perełka w kolekcji! I to dosłownie! Fantastyczne buty w pięknym koralowym kolorze z lśniącym zdobieniem.

9. Szpilki L37 – czarne, wysokie, zachwycające! Nic więcej nie trzeba!

10. Szpilki Guess – z efektem miedzianego lustra! Będą mogli przeglądać się w nich wszyscy Ci, którzy padną wam do stóp!

To jak dziewczyny? Rozgrzałyście się do czerwoności?! To teraz telefony w dłoń, laptopy w dłoń, komputery w dłoń i ruszamy na babskie zakupy! Ten weekend jest wasz!

Wystrój się >>>