Szukaj

Szybki sale!

2018/10/17

 

Chandra? Zły humor? Choć jesień w tym roku nie daje dużych powodów do smutku, to warto wykorzystać ten czas i wpaść na szybką wyprzedaż do Schaffy 😊 Kibicujemy pięknej jesiennej pogodzie, dlatego uruchamiamy dla was kod SZYBKO20, dzięki któremu przez 24 godziny kupicie produkty waszych ulubionych marek 20% taniej! Uwaga, kod działa na wszystko i łączy się z innymi promocjami! * Zatem zasiądźcie wygodnie w fotelu i do 18.10 do godziny 12:00 zróbcie szybkie jesienne zakupy!

A co dla was mamy? Czarne klasyczne botki ze zdobieniami GOODIN, marki debiutującej w Schaffie! Absolutnie modne botki NA-KD na „kaczym” obcasie w pięknym sezonowym kolorze. Dłuuuuuuuuuugie kozaki L37 z efektem WOW! Koniecznie musicie je zobaczyć! Skórzane buty na obcasie Caprice w eleganckiej lśniącej czerni. Zamszowe szpilki Vinceza – my je uwielbiamy, szczególnie w szarej odsłonie. Supermodne sneakersy Vespa lub złote sneakersy Colmar.

 

Nasza Schaffa jest pełna wzorów i kolorów, wpadnijcie na szybki sale i cieszcie się jesienią! Pamiętajcie o kodzie rabatowym SZYBKO20, dzięki któremu wszystko o czym marzycie możecie kupić 20% taniej, tylko przez 24 godziny! Gotowi na jesienne buszowanie w Schaffie?

 

*W akcji nie biorą udział marki Happy Socks, Many Mornings i Just Play.

 

>>> Szybki Sale