Szukaj

Noce i dnie zakupów! Weekend na jawie!

2018/04/13

 

W ten weekend dajemy Wam nieograniczoną możliwość kupowania. Wiemy, że potraficie spędzić w Schaffie naprawdę dużo czasu, dlatego przygotowaliśmy dla Was Wasze ulubione produkty przecenione do -70%, które możecie kupić wtedy, kiedy lubicie najbardziej. Gdy jesteście rannymi ptaszkami, nocnymi markami, leniuchujecie w sobotnie popołudnie lub po prostu nie możecie przestać kupować, Schaffa stoi dla Was otworem przez cały weekend!

Jesteście już gotowi na sezon wiosna/lato? Myślicie, że macie już na pewno wszystko to, czego potrzebujecie? Sprawdźcie, czy nie znajdziecie w szafie miejsca na Wasze ulubione topowe marki, które przeceniliśmy do -70%. Czeka na Was piękna kolekcja butów marki Baldowski, gdzie znajdziecie oryginalne i supermodne sandały. Szukacie wyjątkowych klapek? Piękne buty Birkenstock to hit każdego lata. Uzupełnieniem lekkiej i dziewczęcej stylizacji zdecydowanie będą pastelowe sandały Tamaris, macie już takie? A na dodatek, dla spektakularnego efektu WOW, kusząca torebka Goshico.

O poranku czy w środku nocy, czekamy na Was w weekend od 13.04 do 15.04, a wszystko to, co kupicie u nas podczas NOCY I DNI ZAKUPÓW dostarczymy Wam w bezpłatnej dostawie! Nie przegapcie najlepszego zakupowego weekendu.

Na zakupy >>>