Szukaj
Trwa Final Sale Rabaty aż do -70%

Love, love, love...

2018/02/12

 

Już od średniowiecza w południowej i zachodniej Europie wszyscy zakochani wyznają sobie miłość 14 lutego. W Polsce, Walentynki stały się popularne dopiero w latach 90. XX wieku. Obchody tego święta organizowane są ku czci św. Walentego, patrona miłości. W tym szczególnym dniu zakochani obdarowują miłosnymi kartkami i upominkami w postaci kwiatów, słodyczy, maskotek czy biżuterii.

 

Walentynki to dobra okazja by wyznać komuś miłość lub celebrować siłę uczucia, które towarzyszy nam od lat. To idealny moment by sprawić ukochanej osobie romantyczną niespodziankę i wspólnie spędzić czas. Na walentynkowy wieczór wybierz piękne czarne czółenka Baldowki, połączone z bordową torebką Goshico, a z pewnością oczarujesz bliską osobę. Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu, przychodzimy z pomocą! Podaruj unikalne skarpetki Many Mornings z niesamowitym wzorem lub wyraź emocje z koszulkami Shamless.

 

Spędź Walentynki tak jak lubisz. Zaskocz ukochaną osobę wyjątkową stylizacją lub zostań tego wieczoru sam na sam z Schaffą! Z okazji święta miłości (tej do zakupów również!) do 14.02. przeceniamy wszystkie artykuły z wyprzedaży do -70%! Piękne buty, torebki, dodatki i oryginalne ubrania, tylko czekają żeby skraść Twoje serce. ❤

 

Zakochaj się w zakupach >>>