Szukaj

Weekend z marką LOFT37

2018/02/02

 

Od wielu lat LOFT37 zachwyca kobiety fantastycznymi i oryginalnymi projektami, które stały się najważniejszym elementem stylizacji. Która z nas nie marzy o perfekcyjnych, ręcznie szytych butach z naturalnej skóry, idealnych, żeby przetańczy całą noc? Wiemy, że je kochacie nie tylko za wyjątkowe wzornictwo, ale przede wszystkim za wysokiej jakości materiały, intrygujące zdobienia, czy piękne hafty. Lofty skupiają na sobie uwagę, zaskakują i inspirują, a najnowsze kolekcje doskonale odzwierciedlają światowe trendy.

Gdy macie ochotę poczuć się glamour, piękne kozaki z pewnością Wam w tym pomogą. Unikalny look zapewnią intrygujące zielone botki, a klasyczne czarne baleriny lub oryginalne lordsy są doskonałym rozwiązaniem w każdej sytuacji. LOFT37 w swojej ofercie ma również szpilki. Co powiecie na beżowe obcasy lub złote sandały? Teraz możecie pójść znacznie dalej! Wzbogaćcie swoją szafę o nowe, piękne modele!

W ten weekend specjalnie dla Was, przeceniamy całą markę LOFT37 -60%! Skorzystajcie z niesamowitej okazji i udajcie się na zakupy! Spędźcie 65h z marką LOFT37 i znajdźcie wymarzone modele. Na zakupy macie czas od 2.02 od godziny 20:00 do 5.02 do godziny 13:00. Pokażcie swój charakter z butami zainspirowanymi waszą osobowością!

Zakupy z LOFT37 >>>