Szukaj

Gdy inni w nocy śpią...

2018/01/31

 

Tej nocy nie warto kłaść się do łóżka, gdy w Schaffie budzą się właśnie nowe promocje! Spokojnie, masz 16 godzin, by strona po stronie przejrzeć dokładnie naszą ofertę i znaleźć swoje ulubione produkty topowych marek.

Postaraliśmy się, aby całonocne zakupy dostarczyły Ci mnóstwo emocji. Wśród perełek tej nocy znajdziesz między innymi wyjątkowo modne zamszowe kozaki R. Polański w pięknym czerwonym kolorze, oryginalne torby Nicole Lee, klasyczne t-shirty Pepe Jeans, eleganckie baleriny Alexio Giorgio z finezyjnymi zdobieniami, czapki i dodatki od Femi Stories, kultowe sneakersy Adidas, minimalistyczne espadryle Noos Icon, niesamowite klapki i sandały Melissa, które kocha cały świat! Może wybierzesz te błyszczące od Vivienne Westwood? Daj się zaskoczyć i z uwagą śledź naszą stronę. Nie możesz przecież przegapić przecen marek premium, które czekają na Ciebie w Schaffie!

Startujemy już dziś, 31.03! Od godziny 18:00 do 10:00 zrobisz wyjątkowe zakupy w cenach o jakich nawet nie śniłeś. Wszystkie produkty przecenione…. przeceniamy jeszcze bardziej! Spodziewaj się więc produktów obniżonych do -70%! Przygotowaliśmy też atrakcyjne rabaty na nowości, które nie pozwolą zasnąć Ci do rana! A wszystko co upolujesz w nocy, dostarczymy Ci bezpłatnie za dnia 😉!

Obudź się! >>>