Szukaj
NEW -30% Stylowa Wiosna

Kolor roku w Twojej Schaffie

2018/02/04

 

Jak co roku firma PANTONE ogłosiła kolor, który będzie królował przez cały 2018 rok. Tym razem moda, sztuka i design wyniosą na szczyty Ultra Violet oznaczony numerem 18-3838.

Dlaczego PANTONE wybrał właśnie ten odcień? Bez wątpienia fiolet jest kolorem oryginalnym, innowacyjnym i kreatywnym, który kojarzy się z galaktyką, podróżami w kosmos, ale również z arystokracją. Został uznany za kolor przyszłości, który będzie obiektem pożądania w 2018 roku. Fascynujący i intrygujący fiolet już zawładnął wybiegami mody i dumnie prezentuje się w najnowszych kolekcjach najbardziej popularnych domów mody. Warto więc zwrócić w tym sezonie uwagę na ubrania, buty i dodatki w odcieniach wrzosu, śliwki, lawendy, fiołków, jagody, purpury czy ametystu.

Wyrazisty Ultra Violet doskonale podkreśla charakter i osobowość. Uwielbiał go Prince, Dawid Bowie czy Jimi Hendrix. Noszony w total looku będzie intrygował i przyciągał uwagę. Fiolet dobrze wygląda też w zestawieniu z czernią, ale z racji swojej intensywnej i magicznej barwy zachęca do bardziej odważnych i kreatywnych połączeń.

Zdecydowanie rozbudza wyobraźnię i dodaje pozytywnej energii, dlatego warto włączyć go do codziennej stylizacji, chociażby w postaci butów. Śliwkowe szpilki Baldowski doskonale skomponują się z jeansami i białym t-shirtem. Intensywnie fioletowe lordsy Loft37 można połączyć z wzorzystymi chinosami, rurkami i koszulami w stylu oversize. Letnią stylizację uzupełnią błyszczące klapki Birkenstock, którymi już można zachwycać się w nowej kolekcji.

Przyszłość w ultrafiolecie >>>